Organizujeme sportovní a marketingové akce

Společnost SPORTIMA nabízí marketingovou a produkční spolupráci v oblasti sportu a eventové produkce. Navazuje na více jak 20 leté zkušenosti s pořádáním sportovních a společenských akcí ve spolupráci s eventovou produkcí P.J. Art Production.

Pro aktivní pohyb mládeže

SPORTIMA má za cíl zapojit partnery v rámci společenské odpovědnosti do projektů spojených s mládeží, hlavně v oblasti pohybových a sportovních aktivit.

Snahou je zabavit mládež atraktivní formou a využít prostor a velkoplošnou projekci s ozvučením ke vzdělávání dětí v oblasti tělesné výchovy, zdravého životního stylu a uvědomění si zdravých životních pohybových návyků.

Dlouhodobým cílem je propojit on-line prostředí s aktivním pohybem dětí, které v dnešní době pohyb zanedbávají!

SPORTIMA vytváří projekty, které jsou zaměřené na propojování bussinesu a sportu. Klade důraz zejména na propagaci a zviditelnění partnera.

SPORTIMA se v rámci show snaží uspořádat setkání se sportovními ikonami s důrazem na místní region.

Realizovali jsme

NAŠE MISE

Vytvořit prostředí a příležitosti pro aktivní pohyb dětí a mládeže

CÍLE

Zapojit partnery do projektů spojených s mládeží v rámci společenské odpovědnosti

KOMUNITA

Podporujeme sportovní komunity, které propojujeme s partnery v bussines sféře.

Propagace

Zajišťujeme atraktivní propagaci partnerů a jejich zviditelnění v on-line světě.

ZPĚTNÁ VAZBA JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ

Chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělý turnaj, který jsme si opravdu všichni, ale hlavně naši kluci moc a moc užili. Kluci byli z toho tak nadšení, že nám rodiče říkali, že si ten den o tom povídali dokud neusnuli a ještě druhý den ve škole o tom zážitku všem vyprávěli. Chválím za skvělou organizaci, která měla úroveň. Určitě Vám zachováme přízeň i nadále a rádi se do turnaje znovu přihlásíme.

Milan Makula

FK Železný Brod

ZPĚTNÁ VAZBA JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ

"Ještě jednou děkuji za moc hezky uspořádaný turnaj. Děti z něho byly nadšené. A jsem rád, že jste nám umožnili se turnaje zúčastnit."

Mgr. Jakub Ujka

ředitel ZŠ Náměstí Míru
Nový Bor